کارا: کاریابی اینترنتی

چرا کارا شکل گرفت

کارا با هدف دسترسی آسان و هدفمند به تنها مرجع اختصاصی اشتغال و کاریابی در استان سمنان متولد شده است تا همگان بتوانند خیلی سریع و راحت به فرصت های شغلی موجود در شهر خود دسترسی داشته باشند و به کمک این ابزار شغل مورد علاقه و مناسب خود را پیدا کنند.

ما در مجموعه کارا در تلاش هستیم تا بستری مناسب و تعاملی سازنده بین کارفرمایان و جویندگان کار فراهم آوریم تا یکی از دغدغه های اصلی عصر حاضر که جذب نیروی کار مناسب و اشتغال هست را هدفمند تر و پویاتر برطرف نماییم.

کارفرمایان بخوانند

کارآفرینان و کارفرمایان، شما می توانید با ایجاد آگهی در کارا و بیان مشخص تخصص ها و مهارت های مورد نیاز گامی موثر و مهم در جذب نیروی کار خود بردارید.

کارا به عنوان تنها مرجع تخصصی اشتغال و کاریابی امکان دیده شدن بهتر و موثرتر آگهی و کسب و کار شما را فراهم می آورد تا همه روزه هزاران جویای کار در جریان نیازمندی های کسب و کار شما قرار بگیرند.

شما می توانید با دو ابزار وب سایت و اپلیکیشن به ما دسترسی داشته باشید و با ایجاد آگهی خود به ساده ترین شکل کسب و کار خود را رونق دهید.

کارجویان بخوانند

کارجویان، شما می توانید با هریک از ابزار های وب سایت و اپلیکیشن به کارا دسترسی داشته باشید و از این طریق به طور لحظه ای از فرصت های شغلی موجود در اطراف خود مطلع شوید.

ما در کارا این بستر را فراهم کرده ایم تا شما هم بتوانید با اعلام توانمندی ها، مهارت ها و بیان رزومه کاری خود به کارآفرینان لینک شوید و به این طریق زمینه رشد و پیشرفت خود را فراهم آورید.

دریافت اپلیکیشن